Magic Long sérum na růst řas

409 Kč
Skladem

MAGIC LONG LASH active – serum 4ml

- inovativní receptura 12 v 1 - 12 speciálně vybraných účinných látek;

- bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem;

- prodloužené a obohacené řasy.

podrobný popis níže

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGIC LONG LASH active – serum 4ml

- inovativní receptura 12 v 1 - 12 speciálně vybraných účinných látek;

- bezpečné složení potvrzené vědeckým výzkumem;

- prodloužené a obohacené řasy.

ÚČINKY

Díky moderním technologiím a mnohým vědeckým výzkumům se nám podařilo vytvořit jedinečný produkt: MAGIC LONG LASH.

Efekt se projeví již po 15 dnech používání séra, které aktivně působí na řasy. Díky bezpečnému složení séra se tak o řasy nejen staráte, ale rovněž jim napomáháte, aby každý den sílily, prodlužovaly se a byly hustější.

Výsledný efekt závisí na individuálních potřebách ženy a její citlivost na absorpci každé ze složek.

JAK TO FUNGUJE?

Průměrná délka života řasy je asi 3 - 6 měsíců, poté vypadávají. Řasy rostou pouze během prvních 30 dní svého životního cyklu, poté se připravují na vypadnutí. To je tedy poměrně krátká doba k tomu, aby se řasy dostatečně prodloužily a zhoustly. Speciálně vybrané komponenty ovlivňují jak na fázi růstu, tím že zvyšují počet řas a prodlužují je, tak na fázi klidovou, tím že prodlužují životnosti řas.

Moderní složení séra urychluje růst řas a posiluje je od samého kořene. Řasy se díky tomu prodlužují a posilují. Přípravek také zabraňuje nadměrnému vypadávání řas.

Složky tohoto přípravku pronikají do cibulky řas a působí na ně zevnitř. Stimulují růst řas, ovlivňují jejich tloušťku a barvu. MAGIC LONG LASH vytváří ochrannou bariéru podél odrůstajících řas, díky čemuž se zabraňuje jejich lámání a vypadávání.

Jedinečnost a účinnost přípravku je patrná již po 15 dnech pravidelného užívání a je výsledkem komplexu složek s mimořádnými vlastnostmi.

JEDINEČNÁ RECEPTURA

AKTIVNÍ SLOŽKY MAGIC LONG LASH active-serum

1. Bimatoprost - účinná látka, která je velmi efektivní sloučeninou stimulující růst řas. Ovlivňuje délku a tloušťku řas, zvyšuje jejich počet, posiluje je a jejich barva je sytější;

2. Biotyna - vitamin H, vitamin ze skupiny B; základní komponent, který posiluje strukturu a zabraňuje lámání řas;

3. Alantoina - je známá díky svému léčebnému účinu, zklidňujícími a změkčujícími vlastnostmi. Vyhlazuje a hydratuje řasy;

4. KOMPLEX VITAMÍNŮ A, E, F, P, B6 - pronikají do vláken řas, zlepšují jejich strukturu, díky čemuž jsou řasy silnější, pružnější a lesklejší;

5. WIDELASHTM - moderní komplex dvou aktivních složek: BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, který posiluje vlákno a vlasovou cibulku, a PROVITAMINY B5, které účinně obnovují strukturu řas, které jsou potom silnější, delší a hustější;

6. PROTEINY HEDVÁBÍ - hydratují a vyhlazují řasy, chrání je před mechanickým poškozením;

7. OKTAPEPTID-2 - peptid ovlivňující růst řas a jejich celkový zdravotní stav;

8. PANTHENOL - hydratuje a vyhlazuje povrch řas.

JAK SE MAGIC LONG LASH POUŽÍVÁ?

Aplikace tohoto přípravku je díky tenkému a jemnému kartáčku a gelové konzistenci snadné a velmi příjemné. Po důkladném odlíčení obličeje a očí se produkt nanáší na linii řas horního víčka. Po několika sekundách se sérum vstřebává a aktivuje komponenty posilující řasy. Přípravek je nezbytné používat jedenkrát za den, na noc. Častější používání nebude mít vliv na rychlejší růst řas a může dokonce přinést opačný efekt, jako je například svědění a alergie.

Nenanášejte dovnitř oka a na linie řas spodního víčka.

Chcete-li, aby byl efekt prodloužení a zhuštění řas skutečný, je třeba provést celý šestiměsíční kurz. Pokud docílíte požadované délky a tloušťky řas, nepřestávejte používat sérum MAGIC LONG LASH. Vaše řasy vám budou vděčné, pokud budete přípravek používat 3 - 4 krát týdně, protože vaše řasy budou správně hydratovány a dosažený efekt bude stálý.

 

VAROVÁNÍ

Přípravek se nesmí dostat přímo do oka. Nepoužívat v případě alergie na některou ze složek přípravku. Nepoužívat při chronických onemocnění oka (například glaukom), pouze po konzultaci s lékařem. Nepoužívat, pokud máte zarudlou, podrážděnou a poškozenou kůži. V případě, že se přípravek dostane do oka, důkladně je vypláchněte teplou vodou. Pokud přípravek vyvolá alergickou reakci, přestaňte jej používat. Pokud symptomy přetrvávají, je třeba poradit se se svým lékařem.

Nepoužívat během těhotenství a kojení. Přípravek by neměl být používán během chemoterapie. Přípravek by neměly používat osoby mladší 18 let.

Uchovávejte při pokojové teplotě na bezpečném místě mimo dosah dětí.

CO DĚLAT V PŘÍPADĚ, ŽE SE MAGIC LONG LASH DOSTANE DO OČÍ?

Pokud se přípravek dostane do očí, vypláchněte je vodou. Pokud po použití cítíte štípání nebo jiné podráždění, přestaňte přípravek používat po několik dní. Pokud po této době problém nezmizí, vyhledejte lékaře.

 

Složení:
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, TRIDECETH-9, PEG-5 ETHYLHEXANOATE, GLYCINE SOJA OIL, SODIUM OLEATE, HYDROGENATED LECITHIN, BIOTIN, OCTAPEPTIDE-2, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, SILK AMINO ACIDS, BIMATOPROST, PANTHENOL, LINOLEIC ACID, LINOLENIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, BIOFLAVONOIDS, PYRIDOXINE HCL, POLYSORBATE 20, UREA, DISODIUM PHOSPHATE, ALLANTOIN, TRIETHANOLAMINE, ALCOHOL DENAT., ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CITRIC ACID, IMIDAZOLIDINYL UREA, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, CHLORPHENESIN.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: